Misyonumuz&Vizyonumuz

Ohs.Com.tr Vizyonumuz

Kısa sürede sektörde kaydetmiş olduğumuz ilerleme, hedeflerimizin de büyüyerek ilerlemesini sağlıyor. Ohs.Com.tr vizyonu olarak belirlemiş olduğumuz amaçlarımız, geldiğimiz her noktada bir adım daha ileri taşınıyor. İlk olarak hedefimizin her zaman daha iyi bir çalışma orta oluşturmak, iş sahasından güvenlikten ve sağlıktan ödün vermemek olduğunu söyleyebiliriz.

Farklı Yaklaşım ve Analizler;

Her zaman daha ileride, farklı yaklaşım ve analizler görüyoruz. Firmaların özel koşullarına göre gelişmek, hedeflerimiz arasında. Hizmet verilen bölgenin yerel şartlarının göz önünde bulundurulması, yapılan kapsamlı gözlemlerde farklı gelen her koşulun göz önünde bulundurulması son derece önemli.

Artan Profesyonellik Anlayışı;

Firmalara olan yaklaşımımızın profesyonel şekilde olmasına dikkat ediyoruz. Ancak geliştirmek istediğimiz vizyonda, profesyonellik anlayışımın her zaman daha ileride olması yer alıyor. Teknik yeterliliklerimin olması ve gelişmek adına Ohs.Com.tr hedefleri üzerinden tek tek ilerlenmesi son derece önemli.

Dikkatli ve Temkinli Büyümek;

Hizmet ağımızı çok daha geniş bölgelere taşımak edindiğimiz amaçlardan. Ancak bunu yaparken dikkat edeceğimiz husus temkinli davranmak olacak. Büyümenin hem en iyi şekilde hem de en sorunsuz şekilde olması için kriterlerimizin dışına çıkmıyoruz.

Ohs.Com.tr Misyonumuz

Gelecekteki hedeflerimizin teminatı, öncesinde yaptıklarımız… Ohs.Com.tr misyonu geniş bir yelpazede olduğundan, firmaların bize olan güveninin tam olduğunu söyleyebiliriz. Yasal mevzuata hakim şekilde bu zamana kadar çalıştığımız her firmada, sağlık ve güvenliği insani olarak bir sorumluluk alarak gerçekleştirdik.

 • Size özel çözümler ürettik.
 • Ekibimizdeki her üyenin yasal yetki ve belgesi olmasına önem verdik.
 • Uzman kadromuzun her zaman firmalarda etkin olmasını sağladık.
 • Sorunlara en kısa sürede çözüm ürettik.

Ulaştırmış olduğumuz hizmette bugüne kadar herhangi bir sorun yaşamadık. İş yeri planınız, işe giriş muayene sonuçlarınız, periyodik laboratuvar testleri sonuçlarınız, iş kazaları ve meslek hastalıkları kayıtlarınız, iş yerindeki kişisel sağlık dosyalarında gizlilik ilkesine uyularak saklanmasının sözünü veriyoruz.

Hizmetimiz kapsamında, firmanızın normal iş akışı bozulmayacak

  12.06.2012 tarihli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile birlikte işverene çalışanların korunması ile ilgili hükümler getirilmiştir. Gelişen dünya standartları, endüstriyel toplumun ihtiyaçları yasal zorunluluklarla birleşince işverenler ciddi bir hukuki sorumluluk ve iş yükünün altına girmiştir.

  ADRES

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFON

  0216 44 11 647

  E-Posta

  info@ohs.com.tr

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın