Kalite Politikamız

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmetimizde kaliteden ödün vermiyoruz. Her yeni adımda geliştirdiğimiz kalite politikamız ile Ohs.Com.tr olarak hedefimiz her zaman daha iyisi…

İş yerlerinde güvenli çalışma koşullarının oluşması, çalışanların sağlıklarından ödün vermeyecek şekilde bilinçli ve disiplinli olması bizim işimiz. Ohs.com.tr Kalite politikamız sunduğumuz hizmetin öncelikle insani boyutunu düşünerek hareket etmek. Her zaman yaptığımız işin olumsuz sonuçlarının telafi edilemeyecek düzeyde olduğunu bilerek hizmet veriyoruz. Kalitemiz, tedbirli davranmak ve titiz çalışmaktan geliyor.

Yasal Mevzuatları Biliyoruz

Firmalara sunduğumuz hizmetin ciddiyetinin farkındayız. İşyeri güvenliği, çalışan sağlığı gibi alanlarda çıkarılmış olan kanunları, yönetmelikleri ve tüzükleri takip ediyoruz. Aldığımız önlemler, verdiğimiz kararlar; elbette yasal çerçeve kapsamında.

Zaman zaman gelişen ve değişen yasalara göre kendimizi geliştirmeyi ihmal etmiyoruz. Takından takip ettiğimiz gelişmelere göre iş yerlerimizde güvenlik ve iş sağlığı için gereken güncellemeleri yapıyoruz.

Yasalara uygun Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi…

Özel Koşullara Göre Karar Veriyoruz

Ohs.com.tr olarak kalite politikamız, tüm detayları ile belirleniyor. Firmaların memnuniyetini sağlamanın yanında, karşılıklı güvenin oluşturulması sunduğumuz hizmette kaliteyi garanti etmemiz ile oluyor. Firmanızın özel koşullara göre karar verilmesi, yapılacak olan faaliyetlerde özel koşulların göz önünde tutulması son derece önemli.

Size özel hizmet, alan incelemesi, bölgesel farklılıkları gözetmek, her zaman daha iyisini yapmak için gelişmek benimsemiş olduğumuz nitelikler arasında. Niteliğimizden ödün vermeden en iyisini firmalara ulaştırıyoruz.

Koşullara göre hareket eden Ortak Sağlık Güvenlik Birimi…

Ekip Arkadaşlarımızı Özenle Seçiyoruz

Firma güvenliği için görevlendirilecek olan arkadaşlarımızın belgelerinin eksiksiz olması, bu alanda deneyimli olması gibi kriterlerimiz var. Ohs.com.tr ekip üyeleri geliştirmiş olduğumuz politikalar hakkında bilgi sahibi olan, temel ilkelerimiz çerçevesinde hareket eden kişilerdir. Ortaklık kurduğumuz firmaların ekip arkadaşlarımızdan endişe duymadan, güvenle hizmet talep etmesini sağlıyoruz. Çevre bilinci olan, tedbirlik davranan, yavaş ve temkinli hareket eden ekip arkadaşlarımız ile karşılıklı güvenin olduğu bir hizmet kalitemiz var.

Profesyonel ekiple çalışan Ortak Sağlık Güvenlik Birimi…

  12.06.2012 tarihli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile birlikte işverene çalışanların korunması ile ilgili hükümler getirilmiştir. Gelişen dünya standartları, endüstriyel toplumun ihtiyaçları yasal zorunluluklarla birleşince işverenler ciddi bir hukuki sorumluluk ve iş yükünün altına girmiştir.

  ADRES

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFON

  0216 44 11 647

  E-Posta

  info@ohs.com.tr

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın