HEDEFLERİMİZ

Hizmet Ağımızı Genişletmek

Elbette her geçen gün çok daha fazla şirkete ulaşmak istiyoruz. Sunduğumuz hizmetin kalitesini duyurmak, daha fazla firmayla çalışarak olacak. Ohs.com.tr hizmeti her geçen gün gelişerek ilerleyen bir hizmet olmalı. Hedefimiz farklı bölgelere sunduğumuz hizmetin artarak ilerlemesi. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, her geçen gün bir adım daha ileriyi görmek istiyoruz.

Profesyonel hizmet ağımızı temkinli davranarak geliştirmeliyiz…

Uzman Kadromuzu Büyütmek

Büyük bir kadro, sorunlarınıza anında yanıt vermek ve kısa süre içinde müdahale etmek açısından önemli. Oluşturduğumuz profesyonel ekip için hedefimizin daha büyük bir kadro olduğunu söyleyebiliriz. Daha büyük kitlelere ulaştığımızda, uzman kadromuz ile güvenlikten ödün vermeden hareket edebiliriz.

 • Deneyimli olan ekip üyeleri
 • Alanında uzman olan yetkililer
 • Müşteri memnuniyetini sağlayacak çözüm odaklı çalışma
 • Ekip olarak hareket etme becerisi

Ohs.com.tr Ailesi olarak kusursuz hizmet vermek için ekip arkadaşlarımızın sahip olması gereken çalışma ruhu bizim için önemli. Daha iyi bir ekip çok daha iyi bir hizmet olacak. Bunun için ekip üyelerimiz için de belirlemiş olduğumuz hedefler var. Uzman kadromuzu büyütme geliştirme aşamasında, bizim ilkelerimize gönülden bağlı kişiler ile çalışmaya dikkat ediyoruz.

  12.06.2012 tarihli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile birlikte işverene çalışanların korunması ile ilgili hükümler getirilmiştir. Gelişen dünya standartları, endüstriyel toplumun ihtiyaçları yasal zorunluluklarla birleşince işverenler ciddi bir hukuki sorumluluk ve iş yükünün altına girmiştir.

  ADRES

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFON

  0216 44 11 647

  E-Posta

  info@ohs.com.tr

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın