Blog – Full Width

by

MOBİL SAĞLIK TARAMA

İşyerlerinin sağlık hizmeti almasının zorunlu kılınmasından sonra ortaya çıkan periyodik sağlık kontrollerinin yapılması gerekliliği, bir başka ihtiyacı da beraberinde getirmiştir.

Bu ihtiyaç, periyodik kontroller için gerekli olan bazı tetkiklerin yapılmasıdır.

Bu gerekliliğin yerine getirilmesi için, çalışanların daha sık hastanelere gitmesi gereği ortaya çıkmış ve bu durum da, hem hastanelerde yoğunluğu artırmış , hem de iş gücü kayıplarına yol açmıştır.

Çalışma ve Sağlık Güvenlik Bakanlığı ile Sağlık Bakanlıklarının birlikte çalışması sonucu, ilgili zorluk Mobil Sağlık Tarama (Gezici İSG Araçları) sisteminin hayata geçirilmesi ile aşılmaya çalışılmıştır.

Bu kapsamda İl sağlık Müdürlüklerince denetlenerek onay verilen araçların, Gezici İSG aracı olarak hizmet vermesi sağlanmıştır.

OHS Group _ Ortak OSGB olarak biz de, gerekli izinleri alarak Gezici İSG Araçlarımızı hizmete almış bulunuyoruz.

by

Industrial Innovation and Design Exhibitions of 2017

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin sed diam sapien. Sed semper urna dictum tellus lacinia vehicula. Ut volutpat, augue vel auctor tincidunt, ligula sem pharetra dui, nec tincidunt ante mauris eu diam. Phasellus viverra nisl vitae cursus euismod. Suspendisse sit amet est lectus. Sed congue nunc pharetra dignissim aliquet. Fusce elementum eros aliquam, sodales nisi quis, sodales magna. Integer congue convallis adipiscing. Aliquam erat volutpat. Sed sed erat quis ligula posuere luctus commodo luctus felis. Quisque non sem a enim iaculis venenatis vitae at lorem.

 • 1
 • 2

  12.06.2012 tarihli 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği yasası ile birlikte işverene çalışanların korunması ile ilgili hükümler getirilmiştir. Gelişen dünya standartları, endüstriyel toplumun ihtiyaçları yasal zorunluluklarla birleşince işverenler ciddi bir hukuki sorumluluk ve iş yükünün altına girmiştir.

  ADRES

  63739 street lorem ipsum City, Country

  TELEFON

  0216 44 11 647

  E-Posta

  info@ohs.com.tr

  Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Yazın